KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14855088
nr 1485 5088
Nils Rundgren Björnjägaren
(1890-1971), Sverige
Signerad, blandteknik, 1971 40x52, oramat löst blad
Nils Rundgren, Björnjägaren, född 1890, död 1971, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:43:33
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
Nils Rundgren Björnjägaren
Läs mer om Nils Rundgren Björnjägaren